دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
پیام مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مناسبت هفته دولت
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، دکتر حمیدرضا آبایی با صدور پیامی فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این پیام آورده است:

 

به نام خدا

 

دوم شهریور ماه در تقویم ایران اسلامی به یاد تلاش‌های مجاهدانه معلمان بزرگ ایمان و عمل، شهیدان رجایی و باهنر که در مسیر شهادت خدمت صادقانه در ایران اسلامی را عینیت بخشیدند مزین به نام دولت گشته است که در این راستا چهارم ماه نیز روز کارمند نام گذاری شده است. 

تلاش خالصانه و صادقانه کارمندان کشور آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است که نتیجه بذر تلاش و کوشش آنان، درخت امیدی است که به بار می نشیند و نوید بخش آینده ای پرنشاط زیبا است.

 اطمینان کامل دارم کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی  و پیشرفت نظام اداری و اهداف سازمانی  به کار گرفته  و  وجدان  کاری، صداقت، امانت داری  و خدمت  را سرلوحه ی گفتار و کردار خود قرار داده  و ارزش های  دینی، انسانی، اجتماعی،  مقررات  و ضوابط  را  در انجام فعالیت های اداری رعایت نموده و در همه حال  به مقرّرات حاکم  و منشور  اداری  و اخلاقی پایبند بوده و تلاش خود  را در جهت جلب رضایت  ایزد متعال و ایران اسلامی به  کار می بندند.

بدینوسیله ضمن تبریک روز کارمند از زحمات و تلاشهای بی دریغ کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و همچنین توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

 

حمیدرضا آبایی

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

 

۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۲۰
کد خبر : ۴۷,۸۰۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید