پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
 
با حضور معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور و استاندار گیلان؛
برای چهارمین سال متوالی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان به عنوان دستگاه برتر اجرایی استان انتخاب شد
جشنواره استانی شهید رجایی که به مناسبت هفته دولت و با حضور معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور و استاندار گیلان برگزار شد، اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان توانست برای چهارمین سال متوالی به عنوان دستگاه برتر اجرایی استان انتخاب شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، عصر امروز 9 شهریور ماه، جشنواره استانی شهید رجایی با حضور معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور، استاندار، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، برخی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مدیران دستگاه های اجرایی استان در سالن غدیر استانداری برگزار شد که اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به عنوان دستگاه اجرایی برتر استان در ارزیابی عملکرد شاخص‌های عمومی و اختصاصی معرفی و از سوی استاندار گیلان مورد تجلیل واقع شد.

بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد در سال 97 برای چهارمین سال متوالی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به عنوان دستگاه برتر استان معرفی شد.

گفتنی است، به منظور شناسایی و تقدیر از دستگاه‌هایی اجرایی برتر و نهادینه‌کردن فرهنگ ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف جشنواره شهید رجایی برگزار می‌شود.

رسانه جدیدتتتنفن 4
نفن 2
نفن 1

۹ شهریور ۱۳۹۸ ۲۳:۳۰
کد خبر : ۴۷,۸۵۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید