پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
سومین جلسه کارگروه تجارت خارجی با حضور ارگان های تجاری-صنعتی استان گیلان تشکیل شد
سومین جلسه کارگروه تجارت خارجی با حضور ارگان های تجاری-صنعتی استان گیلان در راستای ضرورت هم اندیشی، هم افزایی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ظهر امروز سوم مهر ماه سومین جلسه کارگروه مشترک اداره کل بنادر و دریانوردی، اداره کل گمرک، سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی انزلی و همچنین سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با حضور نمایندگان ذیربط  در محل اداره کل بنادر و دریانوردی تشکیل شد.

این نشست در راستای ضرورت هم اندیشی، هم افزایی سازمان ها و ادارت ذی مدخل در امر تجارت خارجی برای رفع مشکلات فرایندی در حوزه عملیات بنادر و گمرکات استان گیلان و همچنین رسوب زدایی کالاهای متروکه سنواتی در اماکن بندری  تشکیل و موارد ذکر شده مورد بررسی و گفت و گو قرار گرفت. 

گفتنی است در این نشست  برای تسهیل امور و رفع مشکلات جاری در حوزه عمل بنادر و دریانوردی و گمرکات استان گیلان نیز مواردی توافق و  تصمیماتی اتخاذ شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، اعمال حاکمیت دولت در سواحل و بنادر به منظور فراهم ساختن تسهیلات لازم در جهت گسترش امور تجارت دریایى و ارتباطات ساحلى و همچنین وصول حقوق و عوارض متداول، قسمتى از وظایف سازمان بنادر و دریانوردی را تشکیل می دهد که سابقه تنظیم تاریخى آن به ۱۲ ذیحجه سال ۱۲۲۹ برابر با ۲۵ نوامبر ۱۸۱۴ میلادى باز می گردد.

سلیمی پور 2

سلیمی پور

۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۸:۱۱
کد خبر : ۴۸,۰۹۲
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید