پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت گرفت؛
دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در سال 98
دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در سال 98 با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ظهر سه شنبه 9 مهر ماه دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت در سال 1398 با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، معاونین و دبیران کمیته های شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد این اداره کل به همراه نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.

حمیدرضا آبایی؛مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این نشست با اشاره به تعامل هرچه بیشتر و بهتر دبیران کمیته ها مخصوصا نماینده ارزیابی عملکرد با نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و اجرای بخشنامه ها و دستورالعمل های ابلاغی در جهت بهبود عملکرد نسبت به سالیان گذشته و همچنین حفظ جایگاه نخست در ارزیابی سال 98  را خواستار شدند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تلاش کلید هر درب بسته است، خاطرنشان کرد: کسب مقام برتر استان طی چند سال متوالی نشان از تلاش و کوشش کارکنان در سالیان گذشته بوده که امیدوارم در ادامه راه نیز به مانند گذشته همت به همراه عمل را در سرحوله کاری خویش قرار داده تا به موفقیت های روز افزون برسند.

در این جلسه احمدغفارزاده؛مسئول ارزیابی عملکرد اداره کل، به گزارش  اجمالی از امتیازات مکتسبه در جشنواره شهید رجایی پرداخت و هر یک از دبیران کمیته ها به بیان گزارش سه ماهه (فصلی) پرداخته و اقدامات و سوالات خویش در خصوص شاخص های هر محور را بیان داشتند.

در پایان جلسه نیز موارد مبهم در بخشنامه شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد 1398 در هر محور مورد نقد و بررسی قرار گرفت و مصطفی عسگرپور؛نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان ضمن تشریح موارد مبهم و اشاره به دستورالعملها و بخشنامه های مرتبط، نظرات پیشنهادی خود را جهت برطرف کردن ابهامات موارد مطروحه عنوان کردند.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۲۶
کد خبر : ۴۸,۱۵۱
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید