پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
 
دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با فرمانده و کارکنان یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با فرمانده و کارکنان یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ظهر امروز 15 مهر ماه دکتر حمیدرضا آبایی؛مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به همراه معاونین این اداره کل با فرمانده و کارکنان یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان دیدار و اظهار داشت: امنیت بنادر کشور، نتیجه زحمات همکاران یگان حفاظت است که با از خودگذشتگی ضامن امنیت و ایمنی در بنادر هستند.

وی با اشاره به فعالیت ها و وظیفه خطیر یگان حفاظت بنادر خاطرنشان کرد: تامین امنیت در بنادر موجب اعتماد و توسعه فعالیت های اقتصادی می شود و  این موضوع موجب اهمیت هر چه بیشتر وظایف و حضور یگان حفاظت می گردد.

دکتر آبایی با تقدیر از زحمات پرسنل یگان حفاظت تصریح کرد: هفته نیروی انتظامی را به همه همکاران یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان تبریک گفته و برای همه همکاران یگان حفاظت سربلندی و موفقیت را آرزو دارم.

گفتنی است در پایان فرمانده یگان حفاظت به گزارشی از فعالیت های یگان حفاظت پرداخت و همچین مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان نیز درخواست ها و پیشنهادات فرمانده و کارکنان یگان حفاظت مورد بررسی قرار داد و دستوات لازم را مبذول داشت.

 ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۲۶
کد خبر : ۴۸,۲۰۸
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید