پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
 
با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت گرفت؛
طنین فریادهای «مرگ بر آمریکا» در آسمان دریای خزر
با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و کارکنان این اداره کل راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان بندرانزلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و کارکنان این اداره کل، اقشار مختلف مردم، مسؤلان شهرستان بندرانزلی و دانش‌آموزان از مقابل سپاه پاسداران شهرستان بندرانزلی آغاز شد.

 هر چند ساعت ۱۰ صبح زمان آغاز راهپیمایی در شهرهای استان گیلان اعلام شده بود اما گروه‌های مختلف مردم و دانش‌آموزان، جوانان و نوجوانان زودتر در  محل تجمع اولیه راهپیمایی حضور یافته بودند.

با آغاز راهپیمایی، مردم با سر دادن شعارهای "مرگ بر امریکا" و "مرگ بر اسرائیل" اوج انزجار و نفرت خود از شیاطین بزرگ جهان را به نمایش گذاشتند.

کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان همگام با سایر مردم استان و ملت بزرگ ایران در این راهپیمایی نشان دادند که پشتوانه محکمی برای انقلاب هستند و دسیسه‌ها و اقدامات تفرقه‌افکنانه دشمنان نمی‌تواند آنان را از نظام اسلامی جدا کند.

گفتنی است، مردم اعم از کهنسال، میانسال، جوان، نوجوان، کارمند، بازاری، ورزشکار و سایر اقشار همه در صفوفی به هم پیوسته و با مشت‌های گره‌کرده اعلام کردند که تا خون در رگ‌های آنان جریان دارد، از انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد و اجازه دست‌درازی را به دشمنان نخواهند داد.

۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۵۴
کد خبر : ۴۸,۴۷۳
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید