یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
 
صدور مجوز ساخت برای شناورهای تولید داخل درسیستان و بلوچستان/ حل مشکلات کارگاه های شناورسازی
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: مشکلات کارگاه های شناورسازی سیستان و بلوچستان با هدف رونق تولید داخل مرتفع می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، سید حسن ابراهیمی در جلسه ساماندهی کارگاه های شناورسازی فاقد مجوز ، اظهارداشت: بر اساس آسیب شناسی و مطالعات انجام شده شناسایی تعداد زیادی شناورهای بدون هویت صورت پذیرفت، این در حالی است که قبل از ساخت شناورها باید فرایند اخذ مجوز ساخت به صورت قانونی طی شود.
به گفته وی، با توجه به این مهم و جهت ساماندهی کارگاه ها و رونق تولید شناور داخلی، برای رفع مشکلات آن ها به صورت کارشناسی اقدام خواهد شد.
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان ادامه داد: از آنجا که شناور باید بر اساس استانداردهای تعریف شده تولید شود، مسئولیت نظارت بر این امر توسط سازمان بنادر و دریانوردی به موسسات رده بندی واگذار شده است تا تولید شناورهای استاندارد داخلی رونق یابد. 
وی با بیان این که باید صدور مجوز ساخت منوط به تولید شناور در کارگاه های استان باشد اضافه کرد: می طلبد تدابیری اتخاذ شود تا از ورود شناورهای فاقد مجوز از خارج استان جلوگیری و جهت رونق تولید داخلی اقدام شود.
۱۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۳۰
کد خبر : ۴۸,۷۲۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید