یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
 
تعیین تکلیف قایق های فاقد هویت در بندر خرمشهر/ گواهینامه های قدیمی مالکان شناورها تعویض می شود
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر از تعیین تکلیف و ساماندهی قایق های فاقد هویت یا فاقد مجوزدر بندر خرمشهر خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، نوراله اسعدی گفت: در راستای اجرای بند یک تصویب نامه هیات وزیران مبنی بر موافقت با ثبت قایق های صیادی و تفریحی با موتورهای دو زمانه ساماندهی  شناورهای ثبت نشده در بندر خرمشهر با مهلت 3 ساله انجام می شود.
وی افزود:  اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر فراخوان مالکان شناورهای مشمول طرح را از طریق جراید و رسانه های استانی و محلی،وب سایت و نصب بنر اطلاع رسانی می کند.
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر تصریح کرد:  مالکان شناورهای فاقد هویت می توانند به منظور تعیین تکلیف ثبت قایق های خود به اداره بازرسی و ثبت شناورهای بندر خرمشهر مراجعه کنند.
اسعدی خاطر نشان کرد: براساس دستورالعمل انظباط بخشی تردد های دریایی پس از پایان طرح تعیین تکلیف و ساماندهی از تردد قایق های فاقد مجوز به بندر خرمشهر ممانعت خواهد شد.
وی  در خصوص تعویض گواهینامه های قدیمی گفت: در راستای ارتقا امنیت گواهینامه های دریایی  مالکین تمام شناورها اعم از موتور لنج های باری ،صیادی و شناورهای فلزی که نزد سازمان بنادر و دریانوردی ثبت شده اند تا پایان سال 1400 فرصت دارند به منظور تعویض گواهینامه های دریایی به اداره بازرسی و ثبت شناورها ی اداره کل بندر ودریانوردی خرمشهر مراجعه کنند.
۱۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۹
کد خبر : ۴۸,۷۲۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید