پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
مراسم تقدیر دانش آموزان ممتاز و بازنشستگان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان
مراسم تقدیر از دانش آموزان ممتاز و بازنشستگان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و کارکنان این اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، شامگاه چهارشنبه 20 آذر ماه دکتر حمیدرضا آبایی در مراسم تقدیر از دانش آموزان و بازنشستگان این اداره کل با اشاره به تلاش و کوشش دانش آموزان اظهار داشت: نمره‌‌های خوب راه شما را به سمت یک دانشگاه خوب و سپس یک شغل خوب و در نهایت زندگی بهتر می‌سازند پس برای آینده خویش تلاش کنید.
وی افزود: یکی از مهمترین خاطرات هر دانش آموزی در دوران تحصیل برگزیده شدن به عنوان دانش آموز ممتاز و نفرات برتر کلاسی بوده که همواره در خاطرات آن ها باقی می ماند.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه دانش آموزان ممتاز باید قدر دوران جوانی خود را بدانند تا در بزرگسالی افتخار آفرین کشور شوند، خاطرنشان کرد: لازم است که دانش آموزان همواره با توکل به خداوند در جهت تحقق اهداف خود تلاش کنند و قدردان زحمات اولیا و مربیان خویش باشند.
دکتر آبایی در بخش دیگر از صحبت های خود با بیان اینکه تصریح کرد: یاد گرفتن هیچ درسی سخت نیست، فقط بعضی اوقات باید کمی بیشتر تلاش کرد زیرا اگر به آنچه که انجام می دهید باور داشته باشید، موفق خواهید بود.
وی با بیان اینکه امیدوارم دانش آموزان نخبه و ممتاز کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در سالهای آینده، زبان زد دانش آموزان استان باشند و در این راستا حرف اول علم، ایمان، اخلاق را بزنند.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به تقدیر از بازنشستگان این اداره کل در این مراسم گفت: امروز اگر شاهد کارهای مهم و بزرگ در بنادر سازمان بنادر و دریانوردی هستیم به دلیل همت و تلاش بسیاری از کارکنان سالهای گذشته است.
دکتر آبایی ادامه داد: چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری بیش از سی سال از بهترین سالهای عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت تحقق اهداف سازمان از هیچ کوششی دریغ نورزیدند.
وی با بیان اینکه بازنشستگی لذت بخش ترین زمان زندگی است، یادآور شد: تکریم و تعظیم بازنشستگان از سوی هر سازمان و مجموعه ای در واقع تکریم خود آن سازمان و نیروهایش است چرا که بازنشستگی آینده همه ماست.

گفتنی است در این مراسم از 37 بازنشسته سال جاری و بیش از 250 دانش آموز ممتاز کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی تقدیر به عمل آمد.

۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۲۳:۵۷
کد خبر : ۴۸,۸۰۲
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید