چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
 
در هفدهمین دوره ی مسابقات ورزشهای آبی (شنا و قایقرانی)کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی؛
بندرانزلی در قایقرانی قهرمان و در شنا نائب قهرمان  شد
تیم بندرانزلی در هفدهمین دوره ی مسابقات ورزشهای آبی (شنا و قایقرانی)کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی در شنا نائب قهرمان و در قایقرانی قهرمان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، هفدهمین دوره ی مسابقات ورزشهای آبی (شنا و قایقرانی)کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی  با حضور ۱۱ تیم از بنادر بوشهر، انزلی، امیرآباد، نوشهر، سازمان مرکزی، خرمشهر، آبادان، بندر امام، چابهار، شهید رجایی و لنگه به مدت ۳ روز  به میزبانی بندر بوشهر انجام  شد.

در روز اول و در مسابقات شنا، بندر بوشهر توانست عنوان نخست و قهرمان این رقابتها شود و بنادر انزلی و شهید رجایی به ترتیب عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند و در دومین روز این رقابتها  و در مسابقات قایقرانی نیز پس از انجام یک رقابت تنگاتنگ میام تیم های حاضر، تیم بندر انزلی توانست جایگاه اول را کسب کرده و تیم قایقرانی بنادر  بوشهر و نوشهر بترتیب عناوین دوم  و سوم این رقابت ها را تصاحب کردند.

در مجموع امتیازات دو رقابت شنا و قایقرانی که منجر به معرفی قهرمان هفدهمین دوره ورزشهای آبی کارکنان بنادر کشور گردید، تیم بندر بوشهر بعنوان قهرمان این رقابتها و بنادر انزلی و شهید رجایی به رده های دوم و سوم این مسابقات دست یافتند.

۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۲۲:۰۳
کد خبر : ۴۸,۸۱۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید