پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
 
جلسه ارائه مطالعات فاز دوم طرح جامع بندرانزلی برگزار شد
جلسه ارائه مطالعات فاز دوم طرح جامع بندرانزلی با حضور مدیران ارشد اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مدیر کل مهندسی سواحل و بنادر و رئیس اداره مهندسی بنادر سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر  دریانوردی استان گیلان، صبح امروز 16 بهمن ماه جلسه ارائه مطالعات فاز دوم طرح جامع بندرانزلی با افق 1404 با حضور حمیدرضا آبایی؛ مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و معاونین وی، حمید خلیلی؛مدیر کل مهندسی سواحل و بنادر و بهزاد الوند رئیس اداره مهندسی بنادر سازمان بنادر و دریانوردی و همچنین مشاورین و کارشناسان این سازمان برگزار شد.

در این نشست  ضمن بررسی خلاصه گزارشهای فصول گذشته مطالعات طرح جامع بندرانزلی، تعیین جانمایی و برنامه های کاربردی اراضی و ارتقای جایگاه بندر در راستای حمل و نقل چند وجهی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 گفتنی است اهمیت و ضرورت اجرای این مطالعات به منظور اجرا و پیاده سازی طرح های بالادستی کشور تبیین شده و ارتقای جایگاه بنادر به منظور تحقق رویکردهای جدید برای پشتیبانی از فعالیت های بازرگانی و تأمین نیاز عمده مشتریان خدمات بندری و دریایی اهمیت بسزایی دارد.

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۳۴
کد خبر : ۴۹,۳۶۶
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید