شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
 
جلسه کمیته مدیریت بحران اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان به دلیل احتمال بارش احتمالی برف
کمیته مدیریت بحران اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان به دلیل احتمال بارش احتمالی برف در استان با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، عصر شنبه 19 بهمن ماه جلسه کمیته مدیریت بحران اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با حضور حمیدرضا آبایی؛ مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و اعضای این کمیته با توجه به افزایش سرما و بارش برف احتمالی در هفته آتی استان تشکیل شد.

اعضای کمیته پیشنهادات، عملکرد و آمادگی خود را برای مقابله با بحران احتمالی را ارائه دادند و مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان نیز برای آمادگی بیشتر اعضا و همچنین هماهنگی های بیشتر، مواردی در این راستا را توصیه کردند.

بررسی و رفع مشکلات احتمالی تجهیزات و خودروها پیش از بحران، ارائه توصیه های لازم و تجهیز اپراتورهای بندر و پیمانکاران شاغل، آماده سازی خودروهای بخش عمرانی و آتش نشانی، تمهیدات لازم در راستای مهار جرثقیل ها، کشتی ها و یدک کش ها و همچنین خاموش کردن سیستم های حراراتی و روشنایی غیر لزوم ساختمان اداری در صورت افت انرژی در استان از جمله توصیه های مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در جلسه کمیته بحران این اداره کل بود.

کمیته بحران 1کمیته بحران 3
کمیته بحران 2

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۲۰:۰۸
کد خبر : ۴۹,۳۹۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید