شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
 
با حضور مدیر کل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی صورت گرفت؛
اخذ ایزو 14001 و 45001 توسط واحد مدیریت بحران ، پدافند غیر عامل و HSE اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان
با حضور مدیر کل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از ایزو 14001 و 45001 اخذ شده توسط واحد مدیریت بحران ، پدافند غیر عامل و HSE اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ظهر امروز 20 بهمن ماه جلسه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و HSE استان گیلان با حضور حمیدرضا آبایی؛مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، معاونین و اعضای کمیته مدیریت بحران این اداره کل و چنگیز جوادپور؛مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیر عامل HSE سازمان بنادر و دریانوردی در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.

در ابتدا امید حسین پور؛ رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و HSE عملکردی از فعالیت های صورت گرفته در این حوزه و در سطح بنادر استان گیلان را شرح داده و نیازمندی و تجهیزات مورد نیاز در این بخش را در راستای بهبود عملکرد خواستار گشت.

همچنین با توجه به اخذ ایزو 14001 و 45001 توسط واحد مدیریت بحران ، پدافند غیر عامل و HSE اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از مجوز های فوق نیز رونمایی شد.

گفتنی است پس از پایان جلسه مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیر عامل HSE سازمان بنادر و دریانوردی به همراه معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از زیرساخت ها و فعالیت های صورت گرفته در حوزه مربوطه در مجتمع بندری انزلی بازدید به عمل آورد.

wer 1

wer 3


wer 4


۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۱۵
کد خبر : ۴۹,۴۰۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید