دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان رای خود را به صندوق انداخت
همزمان با آغاز رأی‌گیری مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با حضور در شعبه‌ اخذ رأی در اداره‌ کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، رأی‌ خود را به صندوق انداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، دکتر حمیدرضا آبایی؛مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صبح امروز جمعه دوم اسفندماه و در اولین دقایق آغاز رای گیری انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، رای خود را به صندوق انداختند.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با حضور در شعبه‌ اخذ رأی در اداره‌ کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، کاندید مورد نظر خود را انتخاب کرد.

گفتنی است، در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی دو هزار و ۵۵۹  شعبه اخذ رأی در سطح استان پیش بینی شده که مردم می توانند با مراجعه به آنها آرای خود را به صندوق ها بیاندازند.

 از این تعداد یک هزار و ۶۵۴ شعبه روستایی و ۹۰۵ شعبه شهری است و از مجموع این تعداد؛ دو هزار و ۲۱۴ شعبه ثابت می باشد و ۳۴۵ شعبه سیار هم در مناطق دور دست و صعب العبور و مناطق کم جمعیت کار اخذ آرا را انجام می دهد و همچنین یک شعبه برای اقلیت های مذهبی در حوزه انتخابیه بندرانزلی پیش بینی شده است.

هموطنان می توانند با در دست داشتن شناسنامه و کارت ملی، برای رای دادن به صندوق های اخذ آرا مراجعه کنند.

۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵
کد خبر : ۴۹,۵۳۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید