پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
 
مراسم تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و اعضای شورای اداری این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و  دریانوردی استان گیلان، ظهر امروز 12 اسفند ماه دکتر حمیدرضا آبایی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در مراسم تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه امنیت کنونی بنادر کشور نشان دهنده تلاش و کوشش هوشمندانه پرسنل یگان حفاظت بوده، اظهار کرد: حفاظت و حراست از زیرساخت ها، تجهیزات و تاسیسات سرمایه گذاران و سازمان بنادر و دریانوردی و همچنین  ارتقای ایمنی و امنیت بنادر  باید سرلوحه کار یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان باشد.

وی افزود: پرسنل یگان حفاظت از جمله افرادی هستند که در لحظه ورود ارباب رجوع با آنها دیدار می کنند پس باید با حفظ نظم و انضباط، تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی را دقت کنند.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه  پیشگیری از جرایم، توجه به آموزش، ایجاد همدلی روز افزون در دستور کار فرماندهی قرار گیرد، خاطرنشان کرد: امیدوارم با عنایت الهی و رعایت منشور اخلاقی، تقویت نظم و انضباط، رعایت دقیق مقررات  و دستورالعمل ها، نسبت به انجام کلیه امور محوله براساس سیاست های ابلاغی اهتمام بورزید.

دکتر آبایی با تاکید بر برنامه ریزی های هدفمند توسط فرماندهی یگان حفاظت در راستای ارتقای امنیت بنادر استان گیلان، تصریح کرد: حمل و نقل دریایی موتور محرک تجارت بین المللی است و یک نقطه قوت برای اقتصاد هر کشور بوده اما نیازمند سرمایه گذاری و شناسایی بازارهای هدف است که پایه اصلی همه موارد ذکر شده، امنیت است بنابراین تعامل با نهادهای برون سازمانی و تلاش برای ارتقای امنیت بنادر باید در دستور کار قرار گیرد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، در پایان ضمن تقدیر از تلاش های "غلامرضا گل محمدی" در راستای پیشبرد اهداف سازمانی و خدمات، "داریوش قدیرزاد" را به عنوان فرمانده یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان منصوب کردند. 

۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۲۱
کد خبر : ۴۹,۶۲۳
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید