پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
انجام خدمات شبانه روزی و ۲۴ ساعته به کامیونهای حامل کالای صادراتی در مجتمع بندری انزلی
در راستای تسهیل و تسریع در امر صادرات، خدمات شبانه روزی و ۲۴ ساعته به کامیونهای حامل کالای صادراتی در مجتمع بندری انزلی انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، به اطلاع کلیه صادرکنندگان، صاحبان کالا و سایر ذینفعان میرساند اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با همکاری و حمایت ستاد نظارت گمرکات استان گیلان، در راستای تسهیل و تسریع در امر صادرات، رعایت اصول مشتری مداری و توسعه و رونق فعالیتهای صادراتی، از تاریخ ۹۸/۱۲/۲۸ ارائه خدمات به کالای صادراتی و عملیات تخلیه کامیونهای حامل کالای صادراتی را بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در  مجتمع بندری انزلی انجام می نماید.

صادرکنندگان محترم  می توانند با هماهنگی یگان‌حفاظت گارد بندر در ساعات اداری از طریق درب شماره ۴ و در ساعات غیر اداری و تعطیل و شب از طریق درب شماره ۳ بندر نسبت به ورود و توزین کامیون و تخلیه محموله خود در انبارها و محوطه های بندر اقدام نمایند.

در این راستا بعد از ساعات غیراداری، مجوز ورود کالای صادراتی در محل درب گمرک همزمان با توزین قابل انجام است و بدیهی است بدلیل شیوع بیماری کرونا تمام کامیونهای پس ضدعفونی و گندزدایی توسط بندر ورود و پوشیدن ماسک توسط راننده الزامی می باشد. 

۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ۲۱:۳۴
کد خبر : ۴۹,۷۵۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید