یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
 
فعالیت مجتمع بندری انزلی بدون توقف ادامه دارد/ بازدید از فرایند خدمات شبانه روزی واردات کالاهای اساسی
فعالیت مجتمع بندری انزلی بدون توقف ادامه دارد و از همین رو مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به همراه ناظر گمرکات استان گیلان از روند فرایند خدمات شبانه روزی واردات کالاهای اساسی بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، صبح امروز 3 فروردین ماه حمیدرضا آبایی؛مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به همراه ابوالقاسم یوسفی نژاد؛ ناظر گمرکات استان گیلان از فرایند خدمات شبانه روزی و 24 ساعته واردات کالاهای اساسی و صادرات کالا در مجتمع بندری انزلی بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید علاوه بر بررسی تمامی فرایندهای مرتبط با وارادت کالاهای اساسی به صورت میدانی، فعالیت هایی همچون پاس کشتی، روند تخلیه و بارگیری، حمل یکسره ، توزین و دیگر فرایندهای گمرکی و بندری از جمله مواردی بود که در کنار بررسی آمار میزان محموله های وارداتی، موجودی انبار ، اقلام ترخیص شده، سیستم مکانیزه ضدعفونی سریع piping و به صورت مه پاش در مبادی ورودی و شیفت های کاری همکاران مورد توجه قرار گرفت. 

در این بازدید بر مواردی همچون ترخیص کالاها در کمترین زمان ممکن و با بیشترین تسهیلات گمرکی، هم‌فکری و برنامه‌ریزی در جهت تحقق شعار سال و همچنین همکاری و مشارکت با سازمان های ذیمدخل در فرآیندهای آینده ساز در زمینه تحقق منویات رهبر معظم انقلاب تاکید شد.

گفتنی است در راستای تسهیل و تسریع در امر واردات و صادرات، رعایت اصول مشتری مداری و توسعه و رونق فعالیتهای صادراتی، از تاریخ ۹۸/۱۲/۲۸ ارائه خدمات به کالای صادراتی و عملیات تخلیه کامیونهای حامل کالای صادراتی را بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در  مجتمع بندری انزلی انجام می شود.

۳ فروردین ۱۳۹۹ ۱۸:۰۱
کد خبر : ۴۹,۷۹۷
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید