پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
انعقاد و ابلاغ قرارداد واگذاری بلند مدت پایانه بندری انزلی/ روند رو به رشد مجتمع بندری انزلی
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از انعقاد و ابلاغ قرارداد واگذاری بلند مدت پایانه بندری انزلی خبرداد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده شاهد روند رو به رشد مجتمع بندری انزلی خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، دکتر حمیدرضا آبایی از واگذاری پایانه مجتمع بندری انزلی به شرکت خدمات دریایی و بندری آریا بنادر ایرانیان در قالب قرارداد بلند ۱۰ ساله خبرداد و اظهار داشت: با انعقاد و ابلاغ این قرارداد کلیه نیروهای کارگری ترمینال اپراتوری بندر در این شرکت فعالیت و کلیه فعالیتهای عملیاتی و بندری توسط شرکت مذکور انجام می گردد.

وی افزود: این قرارداد که در طی چندین ماه بررسی های کارشناسی، فنی و عملیاتی و با مشارکت کارگروه مشترک بندر و سازمان تهیه و در نهایت با تصویب هیات محترم عامل، توسط بندر انزلی ابلاغ گردید، یکی از نمونه قرارداد موفق است که تمام جمیع جهات در آن لحاظ شده است.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به تمهیدات لازم و شرایط این قرارداد تصریح کرد: موضوعات و تعهدات مختلفی برای شرکت در خصوص تامین و خرید تجهیزات جلو و پشت خط، فعالیتهای بازاریابی و مشتری مداری، تغییرات ساختار تشکیلاتی، ارتقا بهروری و شاخص عملیاتی، توانمندسازی و آموزش نیروی انسانی و ... در قالب برنامه زمابندی مشخص و مدون پیش بینی شده است که مطمئنا با نظارت و حاکمیت بندر تمام این تعهدات جامه عمل می یابد.  

آبایی با اشاره به روند رو به رشد مجتمع بندری انزلی خاطرنشان کرد: با روند به رشد فعالیتها بندر انزلی در بخش صادرات و واردات، تامین جرثقیلهای و مکنده های مورد نیاز  ظرف مدت دو ماه آینده،  تامین و خرید و نوسازی قریب الوقوع تجهیزات پشت خط و جلوی خط توسط شرکت آریا بنادر ایرانیان و همچنین احداث زیرساختهای مورد نیاز نظیر سیلو و مخازن توسط بخش خصوصی و تکمیل زیرساختها و تاسیسات توسط بندر در سال جاری، شاهد توسعه و افزایش میزان تخلیه و بارگیری و عملکرد مجتمع بندر انزلی خواهیم بود.

 

انعقاد قرارداد اجاره پایانه کالاهای عمومی و کانتینری  2
انعقاد قرارداد اجاره پایانه کالاهای عمومی و کانتینری  1

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۸:۴۷
کد خبر : ۵۰,۱۸۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید