شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
 
پیام مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، دکتر حمیدرضا آبایی با صدور پیامی فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این پیام آورده است:
 
 
 
بسم الله الرحمن الرحیم

اولین شرط برای داشتن یک ارتباط خوب، سخن گفتن از روی علم و آگاهی است و مشعل داران فروزان توسعه ارتباطات و زمینه سازان هم افزایی یعنی کارکنان روابط عمومی نقش بسزایی در ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی داشته و با اعتمادسازی، بسترسازی، فرهنگ سازی و در نهایت تمدن سازی به تقویت پیوند مردم با دستگاه ها و تحقق توسعه پایدار می انجامند.
روابط عمومی کارآمد و با برنامه نقش بسزایی در تصمیمات مدیریتی داشته و به عنوان مشاوری امین همگام با مدیران در مسیر توسعه و پیشرفت گام بر می دارند و همچنین موجب تعمیم امید، نشاط و پویایی در جامعه می شوند ولی روابط عمومی ناکارآمد علاوه بر خدشه دار کردن اعتماد درون و برون سازمانی موجب فرسودگی در مدیریت خواهد شد.
اینجانب در سال جهش تولید، بار دیگر فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات را به تمامی کارکنان روابط عمومی دستگاههای اجرایی، سازمان بنادر و دریانوردی و کلیه بنادر کشور بالاخص به همکاران پرتلاش خویش در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان تبریک عرض کرده و از خداوند منان توفیق روزافزون همه این عزیزان را در خدمت به جامعه اسلامی تحت توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم (عج) و در سایه رهبریهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خواستارم.

 

حمیدرضا آبایی
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۰:۰۰
کد خبر : ۵۰,۲۴۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید