یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
 
پیام مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مناسبت آغاز به کار مجلس یازدهم
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، دکتر حمیدرضا آبایی با صدور پیامی آغاز به کار مجلس یازدهم را تبریک گفت.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم

هر انتخاباتی‌ هوای‌ تازه‌ای‌ در فضای‌ کشور به‌ وجود می‌آورد و امیدهای‌ تازه‌ای‌ در دل‌ها زنده میکند که بدون شک انتخابات مجلس از این قائده مستثنی نیست.
مجلس شورای اسلامی از منتخبان مردم تشکیل می شود که علاوه بر جایگاه سیاسی از جهت اخلاقی و اجتماعی نیز مورد توجه مردم هستند که از همین رو ضروری ‌ترین پیش‌نیاز برای تکوین مجلس در تراز انقلاب، راهیابی نمایندگانی در تراز ملت انقلابی ایران و شاخص‌های انقلابی است.
نمایندگان نقش خطیر خود در ترسیم سرنوشت مردم و جامعه اسلامی آگاه بوده و با ایمان به این موضوع گام در این عرصه گذاشته تا در جایگاه قانون گذاری با درک مسائل روز، مشورت پذیری و اعتقاد به خرد جمعی و همچنین بصیرت از حقوق ملت به دفاع بپردازد.
اینجانب فرارسیدن هفتم خرداد ماه، روز آغاز به کار مجلس یازدهم را به نمایندگان منتخب مردم استان گیلان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تبریک عرض کرده و توفیق حرکت صحیح توام با بصیرت تمامی خدمتگزاران ملت را از درگاه ایزدمنان خواستارم.

حمیدرضا آبایی
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان
۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۹:۱۱
کد خبر : ۵۰,۳۴۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید