چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
 
ظهر امروز با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت گرفت؛
جلسه تکریم و معارفه مسئول قسمت مدیریت بحران، پدافند غیر عامل و HSE برگزار شد
ظهر امروز با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان جلسه تکریم و معارفه مسئول قسمت مدیریت بحران، پدافند غیر عامل و HSE برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ظهر امروز دوشنبه 30 تیر ماه مراسم تکریم و معارفه مسئول قسمت مدیریت بحران، پدافند غیر عامل و HSE برگزار و مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ضمن تقدیر از تلاش های چندین ساله "امید حسین پور" در راستای پیشبرد اهداف سازمانی و خدمات، "غلام رضا گل محمدی" را به عنوان مسئول جدید قسمت مدیریت بحران، پدافند غیر عامل و HSE منصوب کردند و از وی بهره مندی از همه ظرفیتهای انسانی، سخت افرازی و نرم افزاری در جهت ارتقای بیشتر بندر و گام نهادن در راستای تحقق اهداف سازمان بنادر و دریانوردی را خواستار شدند.

در حکم انتصاب از سوی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان آمده است:

با توجه به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی، به موجب این ابلاغ از تاریخ صدور به عنوان مسئول قسمت بحران، پدافند غیر عامل و HSE اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان منصوب می شوید.

امید است به اتکال به خداوند متعال، برابر مقررات و دستور العمل های جاری سازمان و با توجه به شرح وظایف مصوب تحت سرپرستی معاونت امور بندری و اقتصادی این اداره کل انجام وظیفه نمایید.

 

 

۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۹
کد خبر : ۵۰,۹۴۴
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید