پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردان استان گیلان صورت گرفت؛
تقدیر از فعالان رسانه حوزه دریایی استان گیلان به مناسبت روز خبرنگار
با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردان استان گیلان از فعالان رسانه حوزه دریایی استان گیلان به مناسبت روز خبرنگار تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، صبح چهارشنبه 22 مرداد مراسم گرامیداشت روز خبرنگاران فعال حوزه دریایی در سالن همایش های این اداره کل برگزار شد.

دکتر حمیدرضا آبایی؛ مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این مراسم با بیان اینکه امروز فقط باید از فعالان رسانه تقدیر شود و نشست خبری معنایی ندارد، اظهار داشت: فعالان عرصه خبر از جمله اقشار دلسوز و متعهد جامعه هستند.

وی با بیان اینکه در پایان مراسم به رسم ادب در خدمت خبرنگارانی که سئوالی داشته، خواهم بود خاطرنشان کرد:  خبرنگاران می توانند بهترین مشاوران مسئولین باشند زیرا عملکرد آنها را به خوبی مشاهده و نقد می کنند.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) مبنی بر اینکه (حق را بگو و در راه خدا از ملامت گری نهراس) تصریح کرد: کار و شغل خبرنگاری موجب حرکت هر جامعه ای به سمت توسعه شده و رشد و پویایی آن جامعه را به همراه خواهد داشت.

گفتنی است در پایان این مراسم با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و معاونین وی از خبرنگاران و عکاسان خبری فعال در حوزه دریایی استان گیلان تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۱۶
کد خبر : ۵۱,۱۶۴
کلیدواژه ها: روز خبرنگار 
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید