شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
 
به مناسبت فرارسیدن سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی صورت گرفت؛
تجلیل از آزادگان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان
به مناسبت فرارسیدن سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی از آزادگان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان تجلیل بعمل آمد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ظهر امروز شنبه 25 مرداد ماه با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، امام جمعه شهرستان بندرانزلی، معاون اداره کل  بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان انزلی از آزادگان این اداره کل به پاس سال ها پایمردی و استقامت در دوران اسارت و همچنین در آستانه ی سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی تقدیر بعمل آمد.
دکتر حمیدرضا آبایی؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این مراسم با بیان اینکه 26 مرداد فرصتی برای مرور رشادت‌های این غیور مردان است، اظهار داشت: مرگ این آب و خاک زمانی است که شهدا، جانبازان و آزادگان خویش را فراموش کنیم.
وی با بیان اینکه تجلیل از آزادگان تجلیل از صبر و استقامت است افزود: ایثارگران کشور عزیزمان  از خود گذشتند تا اسلام و انقلاب زنده بماند و مردم ایران اسلامی امنیت و آسایش به وجود آمده در جامعه امروز را مدیون ایثارگری‌ها و صبر استقامت آزادگان و شهدا هستند.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه ایثارگران الگویی برای تمام هموطنان به خصوص جوانان هستند، خاطرنشان کرد: اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان دارای ۲۵ آزاده بود که متاسفانه 2  نفر آنان فوت و 9 نفر بازنشست شدند و اکنون 14 آزاده در اداره کل در حال فعالیت هستند.

آبایی با اشاره به اینکه  باید از آزادگان درس زندگی بیاموزیم، تصریح کرد: همگان وظیفه داریم که برای رفاه، آسایش و رفع مشکلات این بزرگواران بکوشیم.

گفتنی است معاون امور بندری و اقتصادی این اداره کل نیز با چند تن از آزادگان حوزه این معاون ننشست صمیمی را برگزار کرد.

۲۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۳۲
کد خبر : ۵۱,۲۰۳
کلیدواژه ها: آزادگان 

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید