پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
دیدار جمعی از ایثارگران با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و معاون وزیر راه و شهرسازی
به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و جانباز جمعی از ایثارگران با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و معاون وزیر راه و شهرسازی به صورت حضوری و ویدیو کنفزانس دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، محمد راستاد؛مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در دیدار و ارتباط تصویری با جمعی ایثارگران این سازمان در بنادر کشور، اظهار داشت: روحیه ایثار و خودگذشتگی نهادینه شده در سازمان بنادر و دریانوردی، کمک می‌کند تا هیچ‌وقت در انجام وظایف محوله برای تامین مایحتاج و گرداندن چرخ تجارت و اقتصاد کشور، شرمنده مردم شریف ایران نشویم.

 

هیچ خدشه‌ای به جریان ورود و خروج کشتی ها وارد نشد
 
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: دشمن طی سه سال گذشته با تحمیل ناعادلانه‌ و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها، درصدد بود تا از ورود مایحتاج و اقلام ضروری به کشور جلوگیری کند که خوشبختانه با تدابیر انجام شده ناشی از همین روحیه ایثار، ناکام ماندند.
راستاد اضافه کرد: طی سال‌های تحریم و با شیوع ویروس کرونا، نه تنها هیچ خدشه‌ای به جریان ورود و خروج کشتی و کالا در بنادر کشور به وجود نیامد؛ بلکه طرح و پروژه‌های توسعه‌ای نیز در بنادر شمال و جنوب ایران، به درستی، در دست اجرا است.

ایجاد مقبره شهدای گمنام در بنادر کشور
 
بنا بر این‌گزارش، در این نشست همچنین حسن زینعلی‌؛ مسئول امور ایثارگران سازمان بنادر نیز با اشاره به اقدمات صورت گرفته در سال جاری و برنامه‌ریزی برای برگزاری شایسته هفته دفاع مقدس و مراسم سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، از امضای تفاهم نامه با سازمان دفاع مقدس برای ایجاد مقبره شهدای گمنام در بنادر کشور خبر داد.

گفتنی است، اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان دارای 60 کارمند ایثارگر می باشد.

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۱۷
کد خبر : ۵۳,۵۹۰
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید