چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
 
پیام مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، دکتر حمیدرضا آبایی با صدور پیامی فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفت.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این پیام آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در سالی که گذشته با وجود پاندمی ویرویس کرونا، کارگران با تلاشی مضاعف و ایثار چرخه های تولید را به حرکت در آورده و اجازه توقف آن را ندادند تا در این راستا کشور دچار کمبودی نگردد.

به پشتوانه اهتمام و تلاش های کارگران بر اسکله ها، شناورهای خدماتی و تاسیسات بندری مسیر توسعه و تعالی بنادر استان ادامه دارد و امید است در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به سال "تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده است از همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها در راستای تحقق شعار سال گام برداریم.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر، دستان توانمند کارگران پر تلاشی که برای تحقق عزت و سربلندی میهن اسلامی و موجب حرکت چرخه های اقتصادی کشور بوده را به گرمی می فشارم و از تلاش­ ها و خدمات ارزشمند آنان، به ویژه کارگران شاغل در بنادر استان گیلان که با همت و پشتکار خویش موجب افزایش عملکرد بنادر استان گردیده اند، قدردانی کرده و توفیق خدمت و عزت روز افزون را برای آنان از درگاه خداوند منان خواستارم.

حمیدرضا آبایی

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲
کد خبر : ۵۳,۹۹۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید