یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
 
بازدید وزیر راه و شهرسازی از بندر آستارا/ تأکید بر تکمیل طرح بارانداز ریلی بندر چند منظوره آستارا
وزیر راه و شهرسازی و هیات همراه از طرح توسعه پایانه دریایی و بارانداز ریلی بندر چندمنظوره آستارا بازدید کردند.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، محمد اسلامی؛ وزیر راه و شهرسازی که به منظور پیگیری دیپلماسی حمل‌ونقل به جمهوری آذربایجان سفر کرده بود، در مسیر بازگشت؛ ضمن اطلاع از روند اجرای طرح‌های توسعه‌ای بندر آستارا، در جریان تازه‌ترین اقدامات در حوزه پایانه دریایی، بارانداز ریلی و سرمایه‌گذاری تجهیزاتی بندر آستارا قرار گرفت.
در این بازدید که محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و حمیدرضا آبایی؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان نیز حضور داشتند، علاوه بر تشریح اقدمات در دست‌اجرا جهت لایروبی کانال دسترسی بندر و عمق آبخور مناسب برای پهلودهی کشتی‌های بزرگ، موضوع حقوق و عوارض بندری و تکمیل بارانداز ریلی بندر آستارا نیز در مسیر پیگیری قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی دیروز از طریق مرز زمینی جلفا به منطقه نخجوان در جمهوری آذربایجان وارد شده و پس از آن به شهر باکو سفر کرد.
بازدید از پایانه‌ مرزی جلفا و جاده‌های منتهی به آن، بازدید از ایستگاه ریلی اردوباد و مسیرهای جاده‌ای و ریلی نخجوان، بازدید از پایانه دریایی و بارانداز ریلی آستارا و دیدار با رشاد بنی‌اف؛ وزیر حمل‌ونقل جمهوری آذربایجان از جمله برنامه‌های محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در سفر به این کشور بوده است.
۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۰۰
کد خبر : ۵۴,۳۸۱
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید