شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
 
مسابقه دوستانه فوتبال تیم هنرمندان و اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان
مسابقه دوستانه فوتبال تیم هنرمندان و اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در زادروز همکار هنرمند زنده یاد رضا نظری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، عصر 8 تیر ماه مسابقه دوستانه فوتبال تیم هنرمندان و اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در زادروز  همکار هنرمند زنده یاد رضا نظری برگزار شد.

در این دیدار چهره های ورزشی، بازیگر، رسانه و هنرمند حضور داشتند که به یاد و خاطره کمدین محبوب شمال کشور و کارمند اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان مسابقه دوستانه ای ترتیب داده شد که در پایان با تساوی 3 بر 3 به پایان رسید.

این طنز پرداز اهل استان گیلان و شهر بندرانزلی که به علت بیماری سرطان خون در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری بود، روز چهارشنبه سوم دی 1399 درگذشت. وی متولد ۹ تیر ۱۳۵۵ بود طنزهایش را خودش می‌نوشت و کارگردانی و بازیگری می کرد و از سال ۷۰ با نمایش سفر به کارگردانی علیرضا غاروریانی وارد عرصه بازیگری شد. نخاله‌های دلباخته، دزدان ناشی، شب‌نشینی در گورستان، من فیروز ۲۵ سال دارم، تموم حرفات دروغ بود، این چند پدر ۱ و ۲ و جنجالی‌های ۲ چند اثری هستند که مرحوم نظری در آنها نقش‌آفرینی کرد.  

۹ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۴
کد خبر : ۵۴,۶۰۱
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید