یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
 
با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت گرفت؛
تقدیر از آتشنشانان مجتمع بندری انزلی به مناسبت روز آتشنشانی و ایمنی
با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از آتشنشانان مجتمع بندری انزلی به مناسبت روز آتشنشانی و ایمنی تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، شنبه 10 مهر ماه دکتر حمیدرضا آبایی در مراسم تقدیر از آتشنشانان مجتمع بندری انزلی که به مناسبت روز آتشنشانی و ایمنی برگزار شد، اظهار داشت: در عرصه های مختلف شاهد فداکاری و از خود گذشتگی نیرو های آتش نشانی و ایمنی هستیم و بر تلاش های جهادگونه آنها ارج می نهیم. 

وی با اشاره به کوشش های نیرو های آتش نشانی و ایمنی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در مهار آتش سوزی بخشی از تالاب بین المللی بندرانزلی، خاطرنشان کرد: از زحمات و تلاش های نیروها در راستای کمک رسانی به نیروهای شهرستان و استان در مهار آتش سوزی تالاب تقدیر می کنم.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان  در مورد بارندگی های شدید پیشرو در استان گیلان خاطرنشان کرد: با توجه به امنیت بنادر و کالاهای موجود در آن باید آمادگی کامل تجهیزاتی وجود داشته باشد تا به مانند گذشته از این موضوع نیز سربلند بیرون آییم.

گفتنی است احمد غفارزاده؛ رئیس واحد ایمنی و آتشنشانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان گزارش عملکردی از مجموعه اقدامات صورت گرفته در آن واحد را ارائه کرد و در پایان مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به همراه معاونین این اداره کل از 20 تن از کارکنان آتشنشانی و ایمنی مجتمع بندری انزلی تقدیر بعمل آوردند. 

۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۵۴
کد خبر : ۵۵,۵۸۷
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید