پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج شهرستان بندرانزلی در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان
مراسم هفته بسیج شهرستان بندرانزلی در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، یکشنبه 30 آبان ماه مراسم گرامیداشت هفته بسیج شهرستان بندرانزلی در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با حضور مسئولین و نمایندگان ادارات انزلی برگزار شد.

علی خدمتگزار، معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این مراسم با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در راستای اهمیت و جایگاه بسیج اظهار داشت: نام بسیج با فرهنگ ایثار در هم آمیخته و فرهنگ آن با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست.

وی بسیج و بسیجی را یک فرهنگ و سبک زندگی دانست و افزود: ریشه بسیج پیشینه ای قرآنی داشته و بسیجیان مردان الهی هستند که نام آنها در برگ های زرین تاریخ ثبت شده است.

خدمتگزار با بیان اشاره به اینکه بسیجی بودن در اعمال، رفتار و تفکر انسان باید مشاهده شود، خاطرنشان کرد: در مبحث سلامت در ضدعفونی و گندزدایی شهرها، خرید و اهدای تجهیزات و ملزومات پزشکی و اطفای حریق تالاب کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان بسیجی گونه وارد میدان شدند.

معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به کسب رتبه برتر پایگاه هفتم تیر اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در راستای رزمایش خود حفاظتی در بین ادارات استان گیلان، تصریح کرد: امیدوارم ادامه دهنده تفکر و راه بسیجیان و شهدا باشیم.

۳۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۲۶
کد خبر : ۵۶,۱۹۶
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید