پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
 
هیات قطری،بندر بوشهر،سازمان بنادر و دریانوردی
اتخاذ راهکار مناسب برای ارتباط مستمر بین بندر الرویس و بوشهر و تسهیل صادرات به قطر در دستور کار رئیس بندر الرویس قطر و اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر، قرار گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، خالد عبداله محمد الجبر النعیمی؛ رئیس بندر الرویس قطر  در بازدید از بندر بوشهر و نشست با مدیرکل و معاونین اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر، گفت: ضرورت دارد، همکاری بین بندر الرویس و بوشهر افزایش پیدا کند بر این اساس از بخش خصوصی دو کشور می خواهیم که فعالیت خود را گسترش دهند.
وی خاطرنشان کرد: برای آنکه سطح همکاری ها افزایش پیدا کند، بایستی مشکلات احصاء و راهکارهای مناسب جهت ارتباط مستمر اتخاذ شود.
 سیاوش ارجمندزاده؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر نیز در این نشست، گفت: بندر بوشهر؛ یکی از بنادر تاریخی و با قدمت ایران است که از دیرباز به امر تجارت و بازرگانی مشغول بوده و در تمامی ادوار رابطه و تعامل خوبی با کشورهای همسایه داشته است.
 وی افزود: بندر بوشهر، ظرفیت بسیار خوبی دارد و در این راستا آماده تسهیل سازی صادرات به قطر هستیم.
 گفتنی است هیات قطری متشکل از رییس بندر الرویس قطر، مدیر بخش دریایی گمرک و رییس بخش گمرکی و بازرسی بندر حمد از توانمندی ها و تاسیسات بندر بوشهر و بندر دیر به عنوان نزدیک ترین بندر به قطر و انتخاب آن به منظور کریدور شمال-جنوب در جهت انتقال کالاهایی ترانزیتی از کشورهای دیگر، بازدید کردند.
۱۷ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۰۳
کد خبر : ۵۶,۳۶۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید