جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
 
در راستای احداث مرکز ساخت و تعمیرات کشتی در مجتمع بندری انزلی صورت گرفت؛
دیدار مدیران ارشد صنایع دریایی کشور با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان
مدیران ارشد صنایع دریایی کشور با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در راستای احداث مرکز ساخت و تعمیرات کشتی در مجتمع بندری انزلی دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، بعد از ظهر یکشنبه 22 آبان ماه مدیران ارشد صنایع دریایی کشور و صنایع زیر مجموعه با حسین یونسی؛ مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان دیدار و  در راستای روند احداث مرکز ساخت و تعمیرات کشتی در مجتمع بندری انزلی به گفت و گو پرداختند.
در این دیدار بر ایجاد صنایع پایدار، نوسازی و جوانسازی ناوگان دریای خزر، ایجاد فضای کسب و کار و اشتغال زایی در منطقه، بهره گیری از افراد نخبه و با استعداد فنی و مهندسی در منطقه در جهت تحقق اهداف و همچنین سرعت بخشیدن به این پروژه بزرگ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مدیران ارشد صنایع دریایی کشور و صنایع زیر مجموعه در پایان از محل احداث  مرکز ساخت و تعمیرات کشتی در مجتمع بندری انزلی بازدیدی بعمل آورند.
گفتنی است، با توجه به توانمندی ها و پتانسیل های موجود در استان گیلان و  زیرساخت های لازم برای ساخت و ایجاد این پروژه در مجتمع بندری انزلی و همچنین برنامه ریزی های مدون و هماهنگی صورت گرفته بین سازمان های مربوطه، شاهد رشد صنعت کشتی سازی در منطقه و دریای خزر خواهیم بود.
۲۳ آبان ۱۴۰۱ ۱۳:۵۷
کد خبر : ۶۰,۴۰۲
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید